FORMULARZ ZAMÓWIENIA INTENCJI MSZALNEJ

MSZA ŚW. to najpiękniejsza i najskuteczniejsza z modlitw. Jest tak dlatego, że Ofiarą i Ofiarnikiem jest sam Jezus Chrystus. To przez Niego i w Nim modlitwa dochodzi przed tron Ojca Wszechmogącego, który Synowi nie może niczego odmówić.

Sobie możemy pomóc tylko za życia. Po śmierci jesteśmy zależni już tylko od łaskowości tych, którzy żyją i o nas w modlitwach pamiętają. Dlatego ofiarowana za kogoś zmarłego Msza św. to największy i najskuteczniejszy dar i prezent, który może odwrócić dla niego wszystko w perespektywie wieczności - zbawienia lub potępienia. A dla żyjących może być nieogarnionym źródłem łask, potrzebnych do sprostania Bożym wymaganiom w życiu i wyjednaniu nam tzw. "dobrej śmierci", czyli śmierci w łasce uświęcającej.

Jeśli jesteś duchowo odpowiedzialny i kochasz swoich bliskich, nie wahaj sie zwrócić do Chrystusa i powierzyć Mu swoje intencje we Mszy św.

Pamietaj też, że zamówienie Intencji Mszalnej jest formą twojej pomocy materialnej dla funkcjonowania Polskiej Parafii w Tuluzie! To też niebagatelna dodatkowa wartość wspólnotowa.

Wystarczy wypełnić poniższy formularz i odesłać go do ks. Proboszcza. Po zatwierdzeniu przyjęcia Intencji, otrzymasz osobiście potwierdzenie. Nie zapomnij o wyznaczonej dacie. Zapisz ją sobie i staraj się tego dnia uczestniczyć we Mszy św. oraz przyjąć komunię św., albo chociaż pomodlić się w zamówionej Intencji.

Pola oznaczone * są wymagane.

Bóg zapłać!